Szkolenie doskonalące strażaków

W sobotę, 23 czerwca, w naszej jednostce odbyło się kolejne szkolenie doskonalące, tym razem w zakresie obsługi hydraulicznych narzędzi ratowniczych. Wzięli w nim udział strażacy ochotnicy uprawnieni do uczestniczenia w akcjach.

Analogicznie do poprzednich szkoleń, spotkanie składało się z części teoretycznej, na której przypomniano instrukcję obsługi narzędzi oraz omówiono etapy i czynności, które należy podjąć przed i w trakcie prowadzenia akcji. Następnie, w części praktycznej, przygotowywano zestawy hydrauliczne do pracy oraz wykonywano cięcia.

Celem szkolenia było podniesienie kwalifikacji oraz przypomnienie zasad pracy przy tego typu narzędziach.

DSC_0953

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *